Vonkajšie žalúzie

obrazok

Exteriérové žalúzie predstavujú v dnešnej dobe najmodernejši a najefektivnejší spôsob tienenia. Ponúka rôzne tvari lamiel či širokú škálu farieb s možnštou manuálneho alebo motorického ovládania. 

Každý typ lamely (Z90,C80 atď) má inú výšku nábalu pri vytiahnutí žalúzie, pri projektovaní vašej zimnej záhrady s tým budeme rátať a podľa rozmerov a vašich požiadaviek vám navrhneme optimálne riešenie. 

Žalúzie je možné napojiť na veterné a slnečné čidlo, ktoré vám umožní zvíšenie komfortu. Žalúzie s motorom je možné ovládať dialkovým ovládaním alebo cez vypínač na stene, ktorý je prepojený káblom. 

Všetky typy lamiel je možné osadiť do vodiacích líšt s konzolami, ktoré sa ukotvia do konštrukcie, alebo nerezové vodiace lanka ak nie je možnosť ukotvenia vodiacej lišty, ale bo vyžaduje dizajn vašej zimnej záhrady. V prípade, že nie je možnosť uktovenia žalúzie v nadpraží (nad oknom) je tu možnosť volby žalúzie so samonosným vodiacim systémom. Farebná škála lamiel žalúzií je nebomedzená. 

Najoblúbenejší typ lamely u klientov je Z-90. Lamela ma tvar písmena "Z" čo zabezpečuje maximálne utemnenie priestoru. Jedná strana lamely obsahuje gumičku, ktorá tlmy nárazy jednotlivých lamiel o seba pri silnom vetre. Číslo 90 definuje šírku žalúzie, táto šírka minimalizuje výškový nábal žalúzie.  

obrazok
obrazok

V prípade záujmu o konzultáciu o tieniacich exteriérových žalúziach nás kontaktujte na crnt@alurys.sk a prídte sa inšpirovať do nášho showroomu Celý rok na terase, na Bajkalskej 7/A v Bratislave.

back to top