sunflex sf35

je pre náročného užívateľa ktorý chce mať v lete dokonale otvorenú a v zime tesnú a izolovanú zimnú záhradu či terasu

Špecifikácia:
- posuvno-otočný systém / izolačné dvojsklo / rámovy


Celosklenený posuvno-otočný rámový systém umožňuje, aby boli jednotlivé krídla posúvané horizontálne na jednu alebo obe strany.

Posuv je možný vľavo, vpravo alebo na obe strany súčasne a zároveň sa dá každé krídlo otáčať dovnútra alebo von. Výhoda rámového systému sunflex SF35 je možnosť osadenia izolačného dvojskla, vďaka ktorému systém dostáva pridanú hodnotu v tepelných ziskoch, stále sa jedná o studený rámový systém (profily nemajú prerušené tepelné mosty).

Systém sa skladá z hornej dvojdielnej vodiacej koľajnice, s izolačným dvojsklom, rámom po celom obvode krídla a z podlahovej koľajnice. Maximálna šírka jedného krídla je 800mm.Spodná koľajnica systému Sunflex sf35 má výšku 45mm, na výber je aj možnosť zapustenej koľajnice pre bezbariérový prechod. Svojou konštrukciou, použitými materiálmi a predovšetkým širokými možnosťami využitia jedinečných originálnych prvkov, ktoré zaistia spojenie Vášho domu so zelenou záhradou. Pri úplnom zavretí Vás ochráni pred chladným počasím a ďaždivím dňom.

V opačnom prípade za slnečného a teplého počasia, viete krídla odsunúť na "parkovisko", kde zaberú len nepatrnú časť plochy a získate tým maximálny možný priestor. Pri ochladení ho behom pár sekúnd viete opäť zavrieť. Farebné prevedenie je možné vo všetkých odtieňoch RAL farieb
.

zasklenie terasy, studená zimná záhrada, posuvno otočný rámový systém, sunflex sf35
zasklenie terasy sunflex sf35Rámový zasklievací systém Sunflex SF35 si môžete prísť pozrieť a otestovať v našom showroome CELÝ ROK NA TERASE, ktorý sa nachádza na ulici Bajkalská 7/A v Bratislave na 1 poschodí. 

Dohodnite si s nami konzultáciu Vašej novej zimnej záhrady či nového zasklenia na crnt@alurys.sk.

back to top