sunflex sf25

je vhodný pre tých ktorý hľadajú ničím nerušený výhľad keď je zavretý a praktické odkladanie keď je otvorený 

 

Špecifikácia: 
- posuvno-otočný systém / jednosklo / bezrámový


Celosklenený posuvno-otočný systém umožňuje, aby boli jednotlivé krídla posúvané horizontálne na jednu alebo obe strany. Posuv je možný vľavo, vpravo alebo na obe strany súčasne a zároveň sa dá každé krídlo otáčať dovnútra alebo von. Konštrukcia systému umožňuje posúvanie krídiel cez roh alebo do obluku. V krajnej polohe sú otvárané krídla poistené proti nechcenému pohybu.

Systém sa skladá z hornej dvojdielnej vodiacej koľajnice, z jednoskla bez zvislých profilov a z podlahovej koľajnice. Na krídla systému sa používajú bezpečnostné kalené skla o hrúbke 8mm. 
Maximálna šírka jedného krídla je 800mm.

Spodná koľajnica systému Sunflex SF25 má výšku 45mm, na výber je aj možnosť zapustenej koľajnice pre bezbariérový prechod. Svojou konštrukciou, použitými materiálmi a predovšetkým širokými možnosťami využitia jedinečných originálnych prvkov, ktoré zaistia spojenie Vášho domu so záhradou.

Pri úplnom zavretí Vás ochráni pred chladným počasím a ďaždivím dňom. V opačnom prípade za slnečného a teplého počasia, viete krídla odsunúť na "parkovisko", kde zaberú len nepatrnú časť plochy a získate tým maximálny možný priestor. Pri ochladení ho behom pár sekúnd viete opäť zavrieť. Farebné prevedenie je možné vo všetkých odtieňoch RAL farieb.

zasklenie terasy systémom SF20
sunflex sf20Zasklievací systém Sunflex SF25<span style="font-family: robotoRegular; font-size: 16px;> si môžete pozrieť a vyskúšať v našom showroome CELÝ ROK NA TERASE, ktorý sa nachádza na ulici Bajkalská 7/A v Bratislave na 1 poschodí.

Dohodnite si s nami konzultáciu Vašej novej zimnéj záhrady či nového zasklenia na crnt@alurys.sk alebo na t.č.: 0948 312 623

back to top