Sunflex SF20

je ideálny pre tých ktorým ide o dosiahnutie čistých línií a praktického užívania

Špecifikácia:
- posuvný systém  / jednosklo / berámové krídla


Sunflex sf20 je posuvný bezrámový systém so spodným vedením (nezaťažuje hornú konštrukciu). Pri otváraní alebo zatváraní hlavných krídiel dochádza vďaka integrovanému kovaniu k synchronizovanému posuvu aj ostatných krídiel. V krajnej polohe sú otvorené krídla poistené proti nechcenému pohybu. Systém sa skladá z horného vodiaceho rámu, z jednoskla (10mm ESG) bez zvislých profilov a z podlahovej koľajnice, po ktorej sa pohybujú jednotlivé krídla. 

Podlahová koľajnica systému sf20 sa môže skladať z 1 až 6 koľajníc, zároveň môže byť riešená ako bariérová s priznaným dolným rámom alebo ako bezbariérová so zapusteným dolným rámom. Naklonená plocha spodnej koľajnice umožňuje odvod vody a ľahké čistenie. Pri úplnom uzavretí sa krídla mierne prekrývajú, čo zabezpečuje maximálnu priehľadnosť a neustálu ventiláciu. Zvýšiť tesnosť systému je možné s pridaním tesniacích štetiniek. Prvé krídlo je vybavené nerezovým (mušľovým) madlom. Na požiadanie je možné zabudovať zamykací mechanizmus so zámkom. Farebné prevedenie je možné vo všetkých odtieňoch RAL farieb

zasklenie terasy, sunflex sf20
bezramove zasklenie, sunflex sf20, zimna zahrada, posuvny zasklievaci system

Aj zasklievací systém Sunflex SF20 si môžete pozrieť a vyskúšať v našom showroome CELÝ ROK NA TERASE, ktorý sa nachádza na ulici Bajkalská 7/A v Bratislave na 1 poschodí.

     Dohodnite si s nami konzultáciu Vašej novej zimnej záhrady či nového zasklenia na crnt@alurys.sk.

back to top