spotline

Zimná záhrada SPOTline je voľne stojaca stavba s veľkým množstvom využitia. Ako veľa vecí aj tento trend prišiel zo "západu" kde sa teší veľkej obľube. Ide v princípe o vysunutú miestnosť voľne stojacu na ploche bez priameho spojenia s primárnym bývaním investora. Je prakticky nemožné vyčerpať všetky možnosti využitia a dizajnu zimnej záhrady SPOTline. Može byť využitá ako herňa pre deti, poprípade druhá obývačka v lone prírody, súkromné wellness centrum obklopené prírodou, pracovňa pre homeoffice pre kľud a sústredenie a množstvo iných využití.   Rôzne inšpirácie návrhov a realizácií si pozrite TU

Zimná záhrada SPOTline nemá kritéria studenej alebo teplej zimnej záhrady. Keďže sa jedná o voľne stojaci objekt može byť jeho funkcia a dizajn prakticky neobmedzené a je len na investorovy a jeho predstavách kam sa dá so SPOTline dostať. Nosné prvky, obvodové steny či funkčné miesta ako wc alebo kuchynka sú úplne variabilné.
SPOTline však vobec nemusí slúžiť ako odychová zóna u Vás na pozemku, može ísť čisto o objekt pracovného využitia ako napríklad umývarka áut, rôzne kaviarne či reštaurácie alebo akékoľvek iné využitie ktoré potrebujete. 
 

 

Ak máte záujem povýšiť kus vašej záhrady o zimnú záhradu SPOTline neváhajte a kontaktujte nás na crnt@alurys.sk a prídte sa inšpirovať do nášho showroomu Celý rok na terase, na Bajkalskej 7a v Bratislave.

Pozrite si showroom CRNT video

back to top