Spaceline

zimná záhrada

Zimná záhrada SPACEline je vhodná pre klienta ktorému ide okrem funkčnosti hlavne o dizajn. V princípe je SPACEline studená zimná záhrada, čo v praxi znamená že sa jedná o konštrukciu bez prerušených tepelných mostov. Avšak s použitím lokálnych dočasných vykurovacích telies (napr. konvektorov) v nej viete fungovať počas celého roku. V opačnom prípade zimná záhrada SPACEline funguje výborne na predĺženie sezóny na terase. Spaceline vzhľadom na veľa možností jej prevedení vyhovie potrebám aj toho najnáročnejšieho klienta. 


Rôzne inšpirácie návrhov a realizácií zimnej SPACEline si pozrite TU.

SPACEline sa od konkurencie líši svojim minimalistickým dizajnom a tým že sa nejedná o katalógovú zimnú záhradu ale o namieru nadizajnovanú stavbu, kde sa architekt snaží v čo najväčšej miere spojiť novú zimnú záhradu s už existujúcim objektom. V zimnej záhrade SPACEline pravládajú čisté línie bez zbytočných špár s dorazom na estetiku. Čo sa dizajnu a prevedenia týka, dodávame originály, ktoré nemajú vo svete zimných záhrad obdobu.
Ako nosný systém slúži oceľová konštrukcia, ktorá dáva možnosti veľkých otvorov s čoho vznikol aj názov SPACEline. Zároveň je možné použiť kombináciu s nerezou čo dáva zimnej záhrade ešte večší luxus.   

zimná záhrada
zimná záhrada

Do zimnej záhrady SPACEline ponúkame 5 jedinečných zasklievacích systémov, aby ste nemuseli robiť žiaden kompromis pri používaní Vašej zimnej záhrady. Zároveň práve zasklievací systém dotvára funkčnosť a charakter timnej záhrady a my ponúkame kompletný sortiment zasklení, ktoré zároveň viete na reálnych vzorkách vidieť a hlavne vyskúšať u nás v showroome. 

Kontaktujte nás na crnt@alurys.sk a prídte sa inšpirovať do nášho showroomu Celý rok na terase, na Bajkalskej 7a v Bratislave.

back to top