látkové tienenie

obrazok

Látkové markízy Gardena 300

Gardeba 300 a 500 slúži na zamedzenie prehrievaniu zimných záhrad a izieb cez strešné svetlíky. Štandardná povchová úprava konštrukcie - biela, strieborná, štruktúrovaný antracit, ostatné povrchové úpravy konštrukcie sú príplatkové. Tieniaca markíza je samonosná, kastlík (box s nábalom látky) je nasunutý na vodiace koľajnice, ktoré sú uchytené zvrchu strechy zimnej záhrady.  Napnutie látky je zabezpečené pružinovým mechanizmom. Možnosti ovládania sú motorické pomocou diaľkového ovládača uchyteného na stene alebo prenosného. Tieniaci mechanizmus Gardena je možné prepojiť s veterným a daždovým senzorom. Nábal celej látky je navynutý v boxe markízy a je tak chránenž pred poveternostnými podmienkami.

Na výber sú akrylové látky značky Sattler alebo aj perforované pogumované látky značky Soltis.  Minimálne rozmery Gardeny sú 2000x1500mm a maximálne 6500x6500mm.

Fasádná látková clona V-rol 63

Vertikálna látková roleta V-rol sa vyznačuje bez-kastlíkovým nábalom látky - navrhuje sa samostatne pdoľa potrieb klienta. Látka je fixovaná iba nerezovými vodiacími lankami. Ovládanie je možné zvoliť motorické s diaľkovým ovládaním alebo s kľukou. Napnutie látky je zabezpečené gravitáciou. Tieniacu látkovú exteriérovú roletu V-rol je možné osadiť na strop alebo na stenu. 

Fasádná látková roleta Ziprol 95 a 195

Vertikálna látkova roleta Ziprol sa dodáva iba s vodiacimi lištay kde je látka ľponovaná, kastlík nábalu je čúčasťou dodávky a je pohladový (hranatý, skosený 45° a oblúkový). Medzi látkou a vodiacou lištou nie je žiadna medzera, odolnosť proti vetru TRIEDA3. Ovládanie motorické s diľkovým ovládanim alebo manuálne s kľukou ale iba pri verzií Ziprol 95.

Na výber sú látky od firmy Sattler - akrylové látky, Soltis - perfrované pogumované látky, alebo Sege - perforovaná tkanina.  

obrazok
obrazokLátkové vertikálne clony sú praktickým doplnok k pergolám a k vašim zimným záhradam.

Dohodnite si s nami konzultáciu telefonicky alebo mailovo v našom showroome Celý rok na terase, ktorý sa nachádza na ulici Bajkalská 7/A v Bratislave. Nájdete u nás vzorky tienenia ako sú v-rol, gardena, ziprol, qu clonu, žalúzie a aj posuvné paravany.  

back to top