Artline

Zimná záhrada ARTline je teplá zimná záhrada je určená pre náročnejšieho klienta, navrhovaná na mieru podľa špecifických kritérií a potrieb investora. Ide o zimnú záhradu alebo prístavbu s prerušenými tepelnými mostami, čím spĺňa kritériá pre bežný interiér. Použité môžu byť veľké presklenné plochy, posuvné dverné systémy ako aj svetlíky. Neraz býva ako hlavná požiadavka osadenie vírivej vane a tým vytvorenie si domáceho wellness centra.
Rôzne inšpirácie návrhov a realizácií si pozrite TU
  

Keďže zimná záhrada ARTline je plnohodnotné bývanie inak povedané ide o skutočnú stavbu, potrebuje spravidla stavebné povolenie. My Vám dodáme všetko potrebné od úvodnej štúdie po projekt pre stavbené povolenie, vybavíme stvebné povolenie a samozrejme všetko postavíme. Podstatnou výhodou je všetko na jednom mieste od jedného dodávateľa, čo ocenia klienti čo už niečo stavali. Keďže koordinovať samostatne 5 až 10 profesií a dodávateľov je pre investora veľmi náročné a preto  ponúkame možnosť kompletnej dodávky na klúč.

 

Aj príklad zimnej záhrady ARTline máme u nás v showroome tak neváhajte a kontaktujte nás na crnt@alurys.sk a prídte sa inšpirovať do nášho showroomu Celý rok na terase, na Bajkalskej 7a v Bratislave.

back to top